Get Adobe Flash player

Informacja dotycząca zgłaszania szkód:

 

Uprzejmie informujemy, że w celu sprawnej obsługi szkody, należy w pierwszej kolejności zgłosić wypadek na infolinii PZU SA pod nr tel. 801-102-102. (koszt połączenia z telefonu stacjonarnego = koszt jednego impulsu niezależnie od czasu trwania rozmowy, z telefonu komórkowego koszt rozmowy zgodnie z taryfą operatora).

Szkodę można również zgłosić przez internet na stronie: http://www.pzu.pl/szkody-i-roszczenia

Nr polisy NNW oraz szczegółowy zakres i sumę ubezpieczenia uzyskają Państwo w sekretariacie szkoły.

 

Następnie wypełniony i potwierdzony przez szkołę formularz „Zgłoszenie Nieszczęśliwego Wypadku (NW)” wraz z pozostałą dokumentacją (zgodnie z ustaleniami na infolinii) należy dostarczyć do Centrum Likwidacji Szkód PZU SA w Opolu: ul. Ozimska 5, 45-057 Opole (centrum- przy placu Wolności) lub zgodnie z zaleceniami uzyskanymi na infolinii.

Instrukcja i wymagane dokumenty

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW dzieci, młodzieży i personelu w szkołach i innych zakładach


TABELA NORM OCENY PROCENTOWEJ TRWAŁEGO USZCZERBKU NA ZDROWIU

 

W przypadku umowy zawieranej za pośrednictwem Internetu, konsument ma prawo skorzystać z pozasądowego sposobu rozstrzygania sporów i złożyć skargę za pośrednictwem platformy internetowego systemu rozstrzygania sporów (Platforma ODR) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. - adres: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Za działanie Platformy ODR odpowiada Komisja Europejska. Adres poczty elektronicznej do kontaktu z PZU SA jest następujący: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .